SFM Yazılım Maliyet Hesabı Nasıl Çalışır?


Sanal Fabrika Modeli(SFM) Yazılımı ile mevcut verilerinizden model oluşturarak yüksek doğrulukta(>%95) ve hızlı (1-2 sn)maliyet tahminlemesi gerçekleştirilmektedir. Yazılım sizin verilerinizden akıllı algoritmalarla oluşturulduğu için maliyet tahminlemesini güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca optimizasyon algoritmları ile maliyetlerin %15'e kadar düşürülmesi mümkün olmaktadır. Yazılımda ".stp, .stl ve .iges" formatlarında 3 boyutlu geometri dosyasını okuyup otomatik hesaplama özelliği bulunmaktadır.

SFM Yazılım tüm bu özellikleri ile sizi saatler süren zahmetli teklife hazırla süreçlerinizi dakikalara indirirken, size güvenebileceğiniz yüksek doğrulukta (>%95) modeller oluşturmaktadır.

SFM

Maliyet Tahminleme

Üretilecek her tür parça için yüksek doğruluk ve hızda maliyet tahminlemesi yapabileceksiniz.

SFM

Üretilecek Ürün İçin En Uygun Teklifi Verme

Maliyeti doğru tahminlediğiniz için zarar etmeden en uygun teklifi verebileceksiniz.

SFM

Kârlılık Artışı

Üretimi en verimli yolla yapabilecek ve %15'e kadar kâr arttırımı sağlayabileceksiniz.

01. Kayıt Olma

Ücretsiz kayıt olma sayfasında bilgilerinizi giriyorsunuz.

Hemen Deneyin

02. Parametrelerin Seçimi

Üretim için kullanmak istediğiniz parametreleri ve hesaplama yapmak istediğiniz parametreleri seçiyorsunuz. Eğer özel bir isteğiniz yoksa *'lı olanları seçebilirsiniz.

Hemen Deneyin

03. Verilerin Yüklenmesi

Eski üretim verilerinizden size özel modeller oluşturulacağından verilerinizi girmeniz gerekmektedir. İster tek dosyada hepsini tek tıkla yükleyin, ister parçaların 3B geometrilerini yükleyerek otomatik ekleyin. Girdiğiniz veriler, sunucularımızda güvenle saklanmaktadır.

Hemen Deneyin

Slider 1

04. Yüklediğiniz Verileri Yönetin ve Model Oluşturun

Yüklemiş olduğunuz verileri kullanıcı panelinden takip edebilir, eski verileri silip yeni veriler ekleyebilirsiniz. Veri girişini tamamladıktan sonra, "Model Oluştur" tuşuna basarak 3-5 dakikada modelinizi oluşturabilirsiniz.

Hemen Deneyin

05. Maliyet ve Süre Tahmini

Model oluşturulduktan sonra, artık teklif vereceğiniz parçalar için maliyet ve süre tahmini yapabilirsiniz. İster 3B geometri dosyasını yükleyip otomatik hesaplama ile ister verileri elle girerek maliyet ve süre tahminlerini elde edebilirsiniz.

Hemen Deneyin

06. Tahminlerin Üretilmiş Parçalara Olan Benzerliğini Görün

Teklif vereceğiniz parçaların maliyet ve süre tahminlerini toplu olarak görüp, yazdırabilirsiniz. Yeni tekliflerin, ürettiğiniz parçalara benzerliğini görüp, tecrübe aktarımı yapabilirsiniz.

Hemen Deneyin

« »